mikrotsefaalia 28.10.05 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Tere! Teie kirjutate, et ultraheli peab naitama mikrotsefaaliat,aga mina sunnitasin 42 nadalal last raske kaassundinud mikrotsefaaliaga. Terve selle aja jooksul koik analuusid olid korras, ultrahelis arstid ka ei nainud mingit anomaaliat! Kuidas Teie saate seda seletada?

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
aitäh pöördumast! Aparaatide kvaliteet on erinev. Samuti võis laps olla asendis, kus pea ümbermõõtu ei saanud hästi hinnata.
Lugupidamisega,
dr. Anu Sööt