jalavalud 16.10.05 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

laps on 4,5 aastane. Kaebab just õhtuti jala valusid, on olnud ka juhuseid, kus laps ärkab sügavast unest öösiti valude tõttu. Valude piirkonnaks on põlved, sääreluu ja pöid. Viimase poole aasta jooksul on valud ikka rohkem pöia piirkonnas olnud. Oleme käinud ja teinud röntgenit. öeldi et kasvuvalud. Kuid sooviksin siiki teie arvamust.

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
aitäh pöördumast! Õhtused ja öised jalavalud on tihti põhjustatud kasvamisest. Soovitan siiski teha ära ka kliinilise vere analüüsi. Valusid leevendab massazh ja ujumine.
Edu Teile!
Lugupidamisega,
dr. Anu Sööt