unehäired 29.05.05 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Tere Lugupeetud Anu Sööt!
Minu 7 aastane poeg juba teist nädalat peaegu iga öö (esimesed 2 tundi) ärkab üles. Tundub, et tal keha temperatuur langeb päris madalale väriseb üle terve keha ja tekkib iiveldus. Konsulteerisin perearstiga . Arvamus oli, et äkki ussid. Tegime kuuri läbi aga unehäired on ikka . Lasin teha kõik vere analüüsid ja uriini proovid. Uurin näitas mingit kerget lima sisaldust (ei teagi mis see on) aga arst kinnitas , et et on korras. (veri ok!).Laps ise räägib, et tal paha olla, kuigi ei kurda valu peale. Hommmikul küsin kas ta mäletab, et öösel nuttis ja tal oli iiveldus. Tema vastus in "ei". Terve päev on laps korras ja öösel tekkivad häired. Olen paanika äärel ja ei oska kuskilt abi küsida. Kus kohas peaksin alustama.

Ette tänades
murelik lapsevanem

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
aitäh pöördumast! Soovitan pöörduda lasteneuroloogi vastuvõtule.
Lugupidamisega,
dr. Anu Sööt