7kuune poiss 06.05.05 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Tere. Laps on 7 kuune, tahaks teada kas see on normaalne, et ta vahest öösel läbi une nutab, kui luti suhu panen magab rahulikult edasi? Või selles vanuses on see veel normaalne? Kui vanalt peaks ta istuma hakkama? Tahaks teada veel sellist asja kas kui suvel kuskile minna kas võib lapsele segada piima poes müüdava veega (ilma mullita muidugi)?
Kaunist kevadet teile ja kõike ilusat. Väikse poisi emme.

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
aitäh küsimast! Öine nutmine selles vanuses on täiesti normaalne nähtus. Laps peaks istuma hakkama 9 kuu vanuses. Jah, piima võib kindlasti segada poes müüdava veega.
Aitäh heade soovide eest!
Lugupidamisega,
dr. Anu Sööt