asjade loopimine 19.04.05 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Tere, Oleksin väga tänulik Teie arvamuse eest. Laps on 2,4 aastane , viimasel ajal on ta hakanud asju loopima. Eriti siis kui pusib millegi kallal ja ei saavuta oma eesmärki ,loobib asjad laiali.Täna viskas klaasi koos joogiga põrandale ,klaas purunes ja selle peale andsin ma talle laksu ja pahandasin päris kõvasti.Vitsa ta saanud ei ole ,mõned korrad (u. 3-4) on laksu pepu peale saanud.Samutio on tekkinud probleem pissimisega ,kui vahepeal käis ta peaaegu 2 nädalat regulaarselt potil, ka öösel ja lõunaajal magas ilma mähkmeta,siis nüüd teeb pooled korrad püksi. Hommikuti peale ärkamist keeldub potile minemast ja teeb siis

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
aitäh pöördumast! Selles vanuses hakkab laps juba näitama oma iseloomu. Ka jonn poti vastu on sage reaktsioon selles vanuses.
Olge kannatlik! Edu Teile!
Lugupidamisega,
dr. Anu Sööt