kuue kuuse lapse arendamine 13.01.05 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!
Sooviksin oma poole aastase pojaga mingeid arendavaid mänge mängida. Endal ei tule hetkel küll üksi pähe. Poeg on väga energilne, veel väga hästi ei rooma aga üritab. Kas oskaksite mõnda mängu soovitada, või siis vastavat kirjandust lugemiseks pakkuda.
Ette tänades,

Energiline ema.

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
aitäh küsimast! Arvan, et praegu olete kõige atraktiivsem "mäng" Teie ise. Rääkige lapsega, pange talle mänguasju ette, et ta püüaks neid kätte saada-hakkab kiiremini roomama. Siis saate näiteks hakata peitust mängima.
Lugupidamisega,
dr. Anu Sööt