3a värisemine 06.10.04 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Mure selles, et 3a lapsel lasteaias käed värisevad. Näiteks, kui sunnitakse klotse kokkupanema pidid käed nii tugevalt värisema hakkama, et laps ei saagi klotse kokku. Trepist alla minekul jalad värisevad.
Kodus olles pole värisemist.....kui ehk siis vaevu märgatav. Kodus laob väikeste nuppudega mosaiike ja pole mingit probleemi.

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
aitäh küsimast! Soovitan Teil siiski pöörduda lasteneuroloogi vastuvõtule, et värisemise põhjus selgitada. Vastavalt põhjusele määratakse ka ravi.
Edu Teile!
Lugupidamisega,
dr. Anu Sööt