peaga tagumine 23.09.04 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Tervist

Olen mures oma peatselt aastaseks saava poja pärast. Nimelt on tal komme oma pead vastu asju taguda, on see siis sein , põrand või mis iganes asi. Kas selline tegevus on tema vanuses on normaalne ja kui ei siis mida ette võtta.

Tänud

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
selles vanuses on pea peksmine tõesti sage probleem, mis ajaga möödub. Siiski soovitan Teil oma last lasteneuroloogile näidata.
Lugupidamisega,
dr. Anu Sööt