1a. 4k. laps ei hakka rääkima 03.09.04 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!

Mul on 1a.4k. vennapoeg. Sündides kaalus pisut üle 4 kilo ja sündis normaalselt, emal ja lapsel probleeme ei olnud. Teeb muret, et nii suur laps ei kõnele veel ühtki sõna ja isegi ei püüa seda teha. Nägemise ja kuulmisega ei ole me probleeme täheldanud. Millise arsti poole peaks pöörduma?
Kohaliku maaperearsti otsuseid ei saa kahjuks tõsiselt alati võtta. Hiljutine juhtum oli selline, kus ta teatas, et lapsel on kõrvades põletik ja määras antibiootikumid. Lapse vanemad otsustasid siiski ise linna kõrvaarsti tasulisse vastuvõttu minna. Kõrvad olid täiesti terved.

Angela

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
aitäh küsimast! Soovitan Teil pöörduda lasteneuroloogi ja logopeedi poole.
Lugupidamisega,
dr. Anu Sööt