Viskab vibusse 22.05.04 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Tere,
5-kuune imik on hakanud end "vibusse viskama" - keerab end küljele ja pea kuklasse. Ja just ühele küljele ning uinudes. Teisel küljele pole võimalik panna, hakkab kohe protestima. Samas siiski magab ka selili ning pea teisele poole. Kas tegemist võib olla liigse toonusega ja nt massaaz abiks? Või lihtsalt laps eelistab ühte külge ja meeldib sedasi magada? 4-kuuselt neuroloogil käies oli lapsega kõik korras.
Tänan vastuse eest!

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
aitäh küsimast! Te olete ise väga arukalt asja mõelnud. Soovitan siiski veelkord lasteneuroloogi poole pöörduda, sest enne otsuse tegemist on last siiski vajalik näha.
Edu Teile!
Lugupidamisega,
dr.Anu Sööt