corpus collosum 14.05.04 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

lapsel 6kuud on diagnoos corpus collosumi arenguhäire,hypo? ,ageneesia. ?Millised arenguprobleemid võivad tulla?Kes Eestis tegeleb selle haigusega

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
aitäh küsimast! Diagnoos on küsimärgi all- nii et võib-olla polegi tegemist patoloogiaga. Selle probleemiga Eestis tegelevad lasteneuroloogid. Soovitan jääda ühe lasteneuroloogi juurde arvele, kes jälgib lapse arengut ja vajadusel teeb lisauuringud.
Edu Teile!
Lugupidamisega,
dr. Anu Sööt