kõne 15.04.04 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Tere! Pöördun Teie ppole, kuna tegelete ka laste arenguprobleemidega. Mu noorim laps on 2a 1k ning ei räägi eriti midagi. emme, issi ja veel mõned sõnad ja siis veel mõned, mis on segased, näit traktor on kaku jne. Soovitati peale logopeedi ka lasteneuroloogi poole pöörduda. Küsingi, kas on see vajalik ning kas võib olla mingi arenguprobleemiga tegemist. Samuti kas oleks näiteks Teie vastuvõtule võimalik tulla?
Tänan ette.

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
aitäh küsimast! Laps vajab kindlasti lasteneuroloogi ja logopeedi konsultatsiooni. Minu vastuvõtule saate registreeruda kliiniku portaalis antud numbril. Soovitan Teil ühtlasi samal numbril samaks päevaks registreeruda ka logopeedi vastuvõtule.
Lugupidamisega,
dr. Anu Sööt