3aastane laps 27.03.04 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!
Mul on 3a poiss ja ma pole kindel kas tal on viga midagi või mitte aga küsiks teilt nõu.
Asi selles, et ta tuleb päevas vähemalt paaril korral minu sülle ja ütleb, et paha olla.Paha olla just peas ja rinnal(käsib võtta riided seljast kuigi neid pole palju).Kuna mul on vereringe häired siis vahel arvan, et tal sama kas võib olla nii ?Aasta tagasi antud vereproov oli korras, näost on ta kahvatu ja silmaalused sinised.Milles võib olla probleem?

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
aitäh küsimast! Kindlat vastust ma Teile ilma uuringuteta öelda ei oska, kuid kindlasti vajab Teie laps lasteneuroloogi konsultatsiooni.
Edu Teile!
Lugupidamisega,
dr. Anu Sööt