Lapse jalgade ristamine 08.04.21 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Tere,
laps on viimastel päevadel hakanud oma jalgu ristama, ajab need pulgaks ja saab ise vihaseks justkui. Samuti teeb kätega palju tuuleveski harjutust. Eriti hakkab jalgu ristama enne uinuma jäâmist, kas tegu lapseea onanismiga, laps ise 4 kuune, kaua selline asi kesta võib? ning kuidas saaks sellest lahti ja mismoodi aidata?

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere!
Teil on õigus, tegemist on lapseea onanismiga.Ärge laske tal jalgu ristata, viige tähelepanu mujale.
Lugupidamisega
Anu Sööt