Beebi uni 30.10.19 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!

Minu 4k 3p (sööb vaid rp) vanune beebi on viimased kuu aega väga rahutu unega. Raskuseid on uinumisega. On juba väga unine, silmad kinni, nutab, ega suuda uinuda. Päevasel ajal une pikkus 20min. Päeva teises pooles väga keeruline last magama saada. Öösel ärkab sageli, hakkab kätega vehkima ja avab silmad. Seejärel läheb aega uuesti uinumisega. Laps väga nõudlik. Esimesed paar kuud oli väga rahulik. Lasin lapsel mõõta b12 vitamiini sisaldust veres, näit 133. Perearst soovitas lapsele süstida vastavat vitamiini. Millised on veel lisa ravivõimalused, kuna 2xndl (20 süsti) süstimas käia tundub päris hirmuäratav ja beebist väga kahju.

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere!
Aitäh pöördumast!
Reeglina tehakse kuni 3 süsti ja edasi saab B12 vitamiini titale anda juba suu kaudu.
Edu!
Lugupidamisega
Anu Sööt