Beebi kael 07.10.19 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Tere
Minu 5 kuune laps hoiab mõned päevad pead paremale viltu. Sai käidud perearstil murega, et hääl ära, mõned päevad tagasi, siis veel nii ei hoidnud. Analüüsid olid kõik korras, veri põletikku ei näidanud. Kõrvad ilusad, kurk ilus, ainult hääl ära. Keerab ainult üle vasaku õla ja pea sinnapoole ka viltu. Eriti kõhuli ei jaksa olla, väsib ruttu. Pead iseenesest keerab mõlemale poole aga hoiab kuisagi väga kangelt enda pead viltu. Kas võib olla seos hammaste tulekuga? Või on lihtsalt kokkulangevus.

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere!
Aitäh pöördumast! Vabandan, aga selle info põhjal järeldusi pole võimalik teha.
Tervitades
Anu