Aastase unehäired 28.09.18 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Tere

1,1 aastane laps magab öösel väga halvasti, ärkab iga 1-2 h järel. Lisandunud on öised hüsteeriahood, ärkab üles ja lihtsalt nutab, miski last maha ei rahusta ja nii võib kesta tund aega. Kas selline käitumine sellises vanuses on normaalne või peaks abi saamiseks pöörduma spetsialisti poole.
Ette tänades

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere!
Aitäh pöördumast! Kui laps magas enne hästi ja selline olukord on tekkinud järsku ning Te ise põhjust ei leia, siis pöörduge lastearsti vastuvõtule.
Lugupidamisega
Anu Sööt