Laps ei keera 05.05.18 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Tere.mul 1.2 aastane laps,kes ei keera seljalt kõhule.varem ta keeras.nüüd umbes 3 kuud ei ole keeranud.kui panen selili maha ja näiteks lähen teise tuppa,et laps järgi tuleks,siis laps hoopis nutab aga ei keera kõhuli et käputades järgi tulla.ja kui ise üritan teda aidata keerama,siis ka hakkab kõvasti nutma ja ounnib vastu.ei taha keerata.kas see notmaalne?lüike muid asju teeb ilusti nagu varem.

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere!
Aitäh küsimast! Kahjuks ei saa Teie kirjale vastata kuna Te ei kirjelda ühtegi asja, mida ta teeb. Eeldades, et ta käputab ja kõnnib tugede najal või iseseisvalt, ei peaks muretsema.
Lugupidamisega
Anu Sööt