Lapsel probleem liikumisega Koksaki viiruse tõttu 09.03.18 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Lapsel diagnoositud Koksaki. Haigus algas 29 jaanuar ja kestab siiani. Kõik see aeg ilma palavikuta. Kaks korda haiguse jooksul probleem liikumustega - algul veebruari alguses oli valus käed tõsta ja liigutada, lonkas hommikuti see sümptom kadus paare päevaga, 28 veebruar ilmusid ägedad valud kas lihastes või в суставах. Kuna reumatoloogia uuringud olid kõik puhtad, oletame et igkkagi lihastes. Küsimus järgmine, milline arst saab uurida lihaste toonust ja selle süsteemi mis vastab lihaste liikumisest? Lugesin välja et невропатолог. Kas Teie ei ile see arst, kust me abi leia e?

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere1
Aitäh pöördumast! Soovitan pöörduda neuroloogi vastuvõtule.
Lugupidamisega
Anu Sööt