Epilepsia kahtlus 19.08.13 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Lapsega on käidud alates 3aastaselt neuroloogi juures, ühtegi uuringut ei tehtud, arstide sõnul oli kõik korras.
Lapsevanema palvel tehti uneuuring EEG, mis näitas kahjuks epilepsia leidu.
Kui see uuring on kahjutu, miks seda varem ei tehta, kui probleemid on olemas?

Nüüd on täiendavatele uuringutele 3 kuud järjekord.
Tihti, kui diagnoosini jõutakse, siis küsitakse, et kus te varem olite.

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
aitäh küsimast! Mul on Teile raske vastata, sest Te ei kirjuta, missugused need probleemid olid ja on. EEG leid on oluline ainult koos kliinilise leiuga, mitte iseseisvana.
Lugupidamisega,
Anu Sööt