Laps jõnksutab peaga 13.07.13 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Tere! Mul on selline probleem. Alles äsja- see oli paar kolm päeva tagasi, kui ma avastasin, et laps jõnksutab peaga. Seda mitu korda järjest. Nagu "nokiks" enne magamajäämist. Ja päris tugevalt, pean käe ette panema, et ta pead vastu söögitooli äärt ära ei löö. Meelega ta seda kindlasti ei tee. Nagu lööks krampi vmt.

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
aitäh küsimast! Arvan, et põhjust muretsemiseks ei ole. Tõenäoliselt on tegemist sellele vanusele iseloomulike liigutustega, mis on mööduva iseloomuga. Kui need "hood" häirivad, oleks õige võtta nad videosse ja seda videot siis arstile näidata.
Lugupidamisega,
Anu Sööt