Beebil käte ja alahuule värin 26.08.10 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

3-nädalasel beebil värisevad käed, kui vahetan mähkut, nagu ta kardaks midagi, ja alahuul ka väriseb vahel, kas see on normaalne?

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
aitäh pöördumast! Värinaid kätes või jalgades ja lõuas esineb beebidel väga sageli. Kui värinad kaovad 4.elukuuks ning on püsiva vähenemistendentsiga, võib neid lugeda normaalseks.
Lugupidamisega,
dr. Anu Sööt