Uinumisraskused 19.08.10 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Mure on 9-kuuse lapsega ja just magamisega. Probleem on olnud kõik 9 kuud. Esimesd 4 kuud oli väga rahutu aeg, aga sellele saime lahenduse- refluks - hakkasime 2* päevas rohtu võtma. Mingi aeg oli elu rahulikum. Aga kui tuleb uneaeg, on asi hull. Ärkveloleku ajal mängib ja kohati ikka natuke viriseb. Tudu tuleb suure kisaga - ei oska unetsüklisse sisse minna. Proovime kõike: süles kussutamist, soe vann, voodis koos magama jäämist, tekiga kiigutamist...nutt läheb kohati hüsteeriliseks kisaks üle ja võib olla kuni 45 min. Kas oleks vaja mingit ravimit, et enne und natuke rahustada ?

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
aitäh pöördumast! Kui olukord ei lahene, siis palun tulge vastuvõtule. Ravimit on võimalik soovitada alles pärast lapse ülevaatust.
Lugupidamisega,
dr. Anu Sööt