Dandy-Walkeri sündroom 22.04.08 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Tere.

Minu kaksikõel oli Dandy-Walkeri sündroom,kes kahjuks suri imikuna. Palun,kas minu lastel on ka risk pärida see haigus? Olen uurinud, et see haigus on geneetiline. Ootan Teie vastust.
Tänan.

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
aitäh pöördumast! Dandy-Walkeri sündroom tekib üsasisese arenguhäire tagajärjel, mille põhjus on ebasege. Arvan, et Teie lastel pole risk suurem kui tavapopulatsioonis.
Lugupidamisega,
dr. Anu Sööt