lapsel riided ebamugavad 12.04.08 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

olen 4 aastase lapse ema,mure lapse riidesse panemisega.iga päev peab olema samad riided.nüüd tuleb üleminek kevad riietele ja mure laps keeldub panemast kuna kõik on ebamugav ei loobu yillastest sokkidest ,kummikutest jne. hommikuti läheb endast välja kui riided on pestud ja triigitud. kuidas küll käituda.kui näiteks ostan uued riided ja näitan läheb närvi ütleb et need üldse ei sobi talle need sobivad 8 aastastele .öösel krigistab ka hambaid. kas võib olla nõrga närvisüsteemiga lapsega.

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
soovitan kindlasti pöörduda lasteneuroloogi või-psühhiaatri konsultatsioonile.
Lugupidamisega,
dr. Anu Sööt