3 aastase lapse peavalu 14.09.07 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Minu 3 aastane laps on vahel öelnud, et ta pea valutab. Ta on näidanud kohale laubal, juuksepiiri ligidal, valu on ühel pool. Mis võiks selle põhjus olla?
Perekonnas on esinenud ka ajukasvajat.

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
aitäh pöördumast! Laste peavalu põhjuseid on väga mitmeid, et neis selgusele saada, tuleb eeskätt perearsti poole pöörduda, kes vajadusel saadab edasi uuringutele teiste spetsialistide juurde.
Edu Teile!
Lugupidamisega,
dr. Anu Sööt