lapse püksikakamine ja närvid 20.06.07 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Küsimus selline .Mu 6 aastane sügisel kooli minev laps ei suuda oma soolt kontrollida ja kakab mitu korda päevas püksi .Perearst kirjutas välja duphalaci aga see ei ole aidanud nüüd enam ainult ei kurda kõhuvalu.Kui laps on vanaema juures siis on see sagenenud.Kodus saime asja juba kontrolli alla,kuid nüüd on asi ägenenud ja enam ei oska midagi teha oleme kõike proovinud kas peaks last näitama närviarstile.Teie abile ja nõule lootes.
Lootusetu

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
aitäh pöördumast! Soovitan kindlasti neuroloogi poole pöörduda.
Edu Teile!
Lugupidamisega,
dr. Anu Sööt