Täpsustamata Entsefalopaatia. 06.09.06 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Tere Dr . Anu Sööt
Meil selline väike probleem. Kasvatan pisikest nelja kuust poissi , käisime just lasteneuroloogi juures ja panti selline diagnoos meile neuroreflektoorse erutuvuse tõus ja täpsustamata entsefalopaatia. Ja kirjutati meile ühed tabletid välja , mida me nüüd ootame (tellimisel) kuid arst ei seletanud ära seda diagnoosi , mis see tähendab ja kujutab enndast. Meie poiss ja on sünnist saati teistest lastest kuidagi rohkem nutnud ja magab päeval halvasti ...oleme üldse suures probleemis lapsega liiga nutune on koguaeg. Oskate mulle kuidagi nõu annda kirja teel. Oleme lapsega päris mures ja ei tea kuhu pöörduda.
Ettetänades murelik ema

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
aitäh küsimast! Diagnoos tähendabki seda, et laps on keskmisest rohkem erutatud, mistõttu talle ka ravim määrati.
Katsuge ise hästi rahulik olla, siis on laps ka rahulikum.
Edu Teile!
Lugupidamisega,
dr. Anu Sööt