Öine nutt 29.12.05 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Mure selline. Minu 7 aastane laps ärkas öösel üles nutuga, mis kuidagi ei tahtnud vaibuda. Ise vaatas ta hirmunult ringi ja ajas pisut segast juttu. See võis kesta mõned minutid, siis ta rahunes ja uinus. Täpselt samamoodi oli ka 3 näd.tagasi, kui ta oli kõrge palavikuga haige. Mida peaksin tegema või ette võtma?

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
aitäh pöördumast! Tõenäoliselt on tegemist nn. öiste hirmudega, millest laps kasvab välja. Soovitan anda õhtuti enne uinumist rahustavaid taimeteesid(kummel, piparmünt) või sooja piima teelusika meega.
Edu Teile!
Lugupidamisega,
dr. Anu Sööt