põhjusettud kukkumised 10.10.05 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Laps pole veel kahe aastanegi.Kukub pidevalt isegi siis kui ei kõnni ega jookse vaid seisab rahulikult paigal.Kukub täiesti sirgelt ja tugevalt maha.Kompuuter ei näidanud midagi.Krampe ei ole???

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
aitäh küsimast! Kuna tegemist võib olla kollapsi või krampidega, siis soovitan kindlasti pöörduda lasteneuroloogi vastuvõtule.
Lugupidamisega,
dr. Anu Sööt