näo asümmeetria 27.04.05 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

5-kuuse lapse nägu on asümmeetriline, üks silm natuke väiksem ja üks põsk ka. Ka kaela hoiab ta paremale poole. Võimlemise ja ujumisega peaks kaela korda saama, aga kas ka näo? Neuroloogi st Teie vastuvõtul oleme käinud, aga siis ei taibanud näo kohta küsida.

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
aitäh pöördumast! Näo asümmeetria lapse kasvades väheneb, kuid täiesti ei kao. Seda ei ole võimalik mõjutada. Muretsemiseks ei ole põhjust-enamusel inimestest on nägu asümmeetriline.
Lugupidamisega,
dr. Anu Sööt