3-kuuse pea hoidmine 06.01.05 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Millest võib tingitud olla see, et 3-kuune laps, kes 2 kuu vanuselt hoidis ilusti pead, kui selili olles kätest tõmmata, ei hoia enam üldse pead? Samuti kõhuli olles eelistab ta nüüd mitte pead tõsta ja kui tõstab, siis ainult selleks, et pea teisele küljele keerata. Ning püsti hoides on peaga parnokkima (pea nagu kukuks ette poole pidevalt) hakanud. Varem selliseid asju ei olnud. Just nagu mingisugune taandareng oleks toimunud.

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
aitäh pöördumast! Soovitan kindlasti pöörduda lasteneuroloogi vastuvõtule.
Lugupidamisega,
dr. Anu Sööt