löömine 18.12.04 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Tere. Soovin natuke infot ja võib-olla ka abi. Minu 2 aastane poeg ägestub ja hakkab ennast kätega peksma, kui ma keelan teisi lapsi lüüa või hammustada. Kas selline reaktsioon on normaalne. Tänan.

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
aitäh küsimast! Arvan, et selles vanuses on reageering õige, s.t. ta mõistab, et on teistele halba teinud.
Edu Teile!
Lugupidamisega,
dr. Anu Sööt