agressiivne laps 09.12.04 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Tere, mul selline probleem, et 2,7 aastane poeg, on kuidagi väga agressiivne!
Ta kogu aeg olnud üliaktiivne, ja seetõttu tal vaimne areng nagu nats maas, ei räägi palju ja ei saa ka nii hästi aru, kui midagi selgitada või nii!
Kui ma vaatan sõbranna tütart, kes aasta umbes noorem, ja tema ilusti ütleb lauseid, saab selgitustest aru ja teab et taevas tähed ja laulab "miku oma kiisuga " jne
umbes nii!
Kuid minu poeg ei taha üldse kuuldagi, ja kuna ta ei räägi nii palju, siis ei saa ma ka küsida talt et kas sai aru, või et ta ise midagi ütleks!
Poeg läks nüüd ka lasteaeda, käind seal paar nädalat umbes, ja peale seda veel agressiivsemaks läind, peab kõik mänguasjad laiali ajama, laamendama või nii, ja mingil määral lööb ka, ainult vanemaid või onusi, teisi lapsi ei löö, pigem vastupidi, saab ise!
ET kas see agressiivsus võib olla lasteaiast,või tuleks kontrolli minna??

Ette tänades

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
aitäh küsimast! Kuna Teie lapsel on mitu probleemi, siis soovitan lasteneuroloogi vastuvõtule minna.
Lugupidamisega,
dr. Anu Sööt