kas võimalik epilepsia 04.10.04 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Tere
Minu 5 kuusel pojal tõmblevad mõlemad silmad (nagu teeks silma) aga seda ei ole koguaeg, nii vahetevahel. Lugesin, et see viitab või siis on üks epilepsia tunnusmärk. Kas mul on põhjust muretseda. Palun aidake.

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
aitäh küsimast! Soovitan Teil pöörduda lasteneuroloogi vastuvõtule, et silmade pilgutamise põhjus selgitada. Asjatult muretseda ei ole vaja- silmade pilgutamise põhjusi on mitmeid.
Edu Teile!
Lugupidamisega,
dr. Anu Sööt