hammaste krigistamine 28.05.04 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Tere.
Minu 1 a. poeg krigistab teadlikult hambaid.Kas see on normaalne?Tal on 8 hammast.Millal peaks see mööduma(kui see on normaalne)?
Ema.

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere!
Teadlik hammaste krigistamine esineb tavaliselt poole aasta jooksul kui laps tunneb, et tal on suus midagi uut. Kui laps krigistab hambaid ka magades, siis peaksite siiski lastearsti poole pöörduma.
Edu Teile!
Lugupidamisega,
dr. Anu Sööt