unehäired 29.03.04 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

tere!
Olen mures oma 10 aastase tütre pärast.Nimelt ei suuda ta õhtuti uinuda,kui on järgmisel
päeval midagi ärevat (koolivaheaja lõppedes kooli minek,järgmisel päeval tulemas suurem
kontrolltöö,pidu jne.)Laps on õhtul närviline ,nutab ,et ei tule und ja niimoodi poole ööni.Millest
on see tingitud ?Kas peaks kuhugi arsti juurde pöörduma,andma mingisugust rahustit?
Aitäh!

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
aitäh küsimast! Soovitan pöörduda kõigepealt lasteneuroloogi juurde. Võib-olla vajab tütarlaps ka psühholoogi abi, kuid seda otsustab juba arst lapsega ja Teiega vesteldes ja last nähes.
Edu Teile!
Lugupidamisega,
dr. Anu Sööt