Lapse ebanormaalsed liigutused 09.01.23 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Tere. Laps on hakanud tegema ebanormaalseid liigutusi, silmade tugev pilgutamine, värninad, pea liigutused, peavalu, millele see võib viidata, kas närvipingest? Egas niimoodi on raske vastata, kui ise seda ei näe, aga sooviks mingitki soovitust.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Keerukas probleemistik. Sellest võiks kirjutada väga pikalt, kuid see ei vii edasi. Saan soovitada vaid koostööd oma arstiga. Ainult haiget vahetult nägev ja uuriv arst saab teha sisulist tööd. Huupi soovitusi loopida minu poolt oleks ebaeetiline.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi