Beebide nutt/jonn? 17.06.22 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!

Viimasel ajal olen kuulnud, (k.a enda lähedastelt) et beebid võivad jonnida ilma põhjuseta ning neid ei tohi ära hellitada liigselt. On igasuguseseid eriarvamusi nendel teemadel. Olen ise nüüd täielikus segaduses: kas on üldse võimalik pea poole aastast last ära hellitada ning suudavad nad niisama oma jonni ajada või beebid siiski nutavad alati põhjusega ja nende lähedal peab olema iga hetke kui nad seda vajavad?
Mina ise usun seda viimast.
Kirjutan teile sellepärast, et kuna olete siiski oma ala spetsialist ja tunnete rohkem oma tööd siis sooviksin ka saada teilt võimalusel tagasisidet antud teema kohta kuna endal kasvab ka kodus järgmisel kuul poole aastaseks saav pisipoeg. Olen igati tänulik vastuse eest! Kõike head ja paremat teile!

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
aitäh pöördumast, aga Teie küsimusele pole konkreetset vastust. Pigem on see iga ema ja isa tunnetuse küsimus.
Lugupidamisega
Anu Sööt