1,5 aastase uni 04.04.22 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Tere
Meil on mure lapse unega. Laps magas 8 kuuselt saadik terve öö rahulikult. Nüüd viimastel nädalatel on iga kolme päeva tagant öösel 12st 6 ni üleval, ärkab iga viie minuti tagant ja nutab. Päevakava on järgmine 7/8 hommikul äratust, siis oleme ka õues ja järgmine uni 13-15. Ka peale seda und käime väljas. Järgmine uni on 20.45-21.00. Miks see nii on ja misa saaksime teha, et see uni jälle normaalseks läheks? Oleme ise juba väga kurnatud.

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere ja aitäh küsimast,
arvan, et peaksite perearsti poole pöörduma kui nii järsku on tekkinud väga rahutu uni.
Lugupidamisega
Anu Sööt