Lapseea fokaalne healoomuline epilepsia 02.03.22 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Tere! Kui uneuuringu järgi on pandud lapsele järgnev diagnoos - lapseea healoomuline fokaalne epilepsia, kuid puuduvad sellised tavapärased epilepsiale omased hood, kuidas peaksin suhtuma edasistesse uuringu protsessidesse?

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere!
Ootan Teid vastuvõtule Elva Haigla OÜ-sse Vaksali 17 Tartu, kus on olemas haigekassa.
Lugupidamisega
Anu Sööt