4- aastane laps hakkas hiljuti hambaid krigistama- esineb päeval 07.01.22 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Tere
4a tüdruku kõne areng kulgeb tuntava mahajäämusega. Hiljuti hakkas päeval hambaid krigistama. 3a esines kiireid, tihedaid käte liigutusi (küünarnukkidest käed kõverdatud, liigutab mitu korda käsi külgedele ja külgedest eemale). Kõnnil on vajanud ortopeedilisi jalatseid. Varasemalt esinenud probleeme söömisega.
Kas tüdruk vajab laste neuroloogi konsultatsiooni ja arengu jälgimist?
Ette tänades

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere ja aitäh pöördumast!
Neuroloogi konsultatsiooni vajadus olemas.
Lugupidamisega
Anu Sööt