3kuune nutab pidevalt 04.01.22 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Beebi pidevalt tõmbleb ning nutab. Beebi läheb õhtul voodisse 20.00-20.30. Sööb voodis, siis teeb oma krooksud ja hakkab kogu trall pihta. Ta lihtsalt röögib ning on kägaras koguaeg. Ma olen vaikselt hullumas kodus ning tunnen kuidas langen stressi. Päevauned teeb õues vankris(2tükki)

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere ja aitäh pöördumast!
Gaasivalud on paljude laste probleem, mida on ravimite tarvitamise ja kõhu masseerimisega võimalik leevendada. Olge kannatlik. Gaasivalud on ajutine nähtus,
Lugupidamisega
Anu Sööt