Laps minestas lasteaias, õpetaja väitel olid tal ka krambid. 25.10.21 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Tere. Olen antud lapse vanaema ja ka samas lasteaias õpetaja (teises rühmas). Laps minestas peale magamist lasteaia rühmas umbes kella 15.40 paiku. Õpetaja, kes sel ajal seda nägi, väitis, et lapse silmad olid pahempidi ja ta hoidis käsi rusikas lõua all ja käed tõmblesid. Lapse ema teatas, et laps läheb siis ka näost valgeks kui on näinud verd või on tugevam kakahäda. Sel korral oligi olnud tal õhtul kodus kakahäda. Kakamisega on olnud lapsel probleeme, laps käib ainult oma wc-s, mujal mitte.

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere ja aitäh küsimast!
Soovitan siiski põõrduda laste neuroloogi vastuvõtule.
Lugupidamisega
Anu Sööt