Imiku tõmblemine 29.06.21 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Laps iga une korral magab rahutult ning tõmbleb. Vahest on silmad tagurpidi ja naeratab endamisi. Kas tegemist võib olla infatiilsete spasmidega? Videos kajastub olukord,mis ei saa olla normaalne.

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere ja aitäh küsimast!
Kindlasti ei ole tegemist infantiilsete spasmidega. Kõige tõenäolisem on, et tegemist on normaalsete une ajal esinevate liigutustega. Pöörduge lasteneuroloogi vastuvõtule, kes aitab nende liigutuste olemust selgitada.
Lugupidamisega
Anu Sööt