Vastsündinu teeb öö läbi kummalist häält 22.09.18 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!
Laps (2.nädalane) on öö läbi läbi une teinud kummalist häält (nagu ei saaks hingata normaalselt) ja imetama hakates on hakanud peaga õõtsutama (edasi-tagasi kiiresti ja kergelt ning raske on tal nibu leida, mida varem pole olnud). Kas te oskate öelda, mis võib seda põhjustada? Kas ja mida tasuks lasta uurida?
Tänades

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere!
Arvan, et Teie last segab miski ning kõige tõenäolisemalt on tegemist gaasidega.
Soovituste saamiseks pöörduge oma perearsti poole.
Lugupidamisega
Anu Sööt