3 kuune ei maga öösel 01.08.09 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

3 kuune imik ärkab öösel iga tunni tagant,päeval magab normaalselt.See on nüüd kestnud umbes 3 nädalat.Mida saaks teha või kas saab rohtudega aidata.

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
aitäh pöördumast!
Rahutu unega imikuga soovitan kindlasti lasteneuroloogi vastuvõtule pöörduda.
Tartu Lastekliinikus on olemas nn. rahutu lapse kliinik, kus kogenud spetsialist annab nõu. Vajadusel kasutatakse ka ravimeid.
Edu Teile!
Lugupidamisega,
dr. Anu Sööt