magamine 24.04.08 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!Minu 1a9k tütar armastab magada oma pulkvoodis nii,et ta jalad on pulkadele toetuvad ,s.t. ta magab kas selili või ka külili nagu kõveras või justnagu istuvas asendis.Kas see on imelik või on sellel seos looteasendiga?Või on see neuroloogiline hälve,et nagu turvatunde puudumine või nii?

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
aitäh pöördumast! Hea küsimus! Arvan, et ta kasutab asendit, mis on talle mugav ja turvaline.
Lugupidamisega,
dr. Anu Sööt