Lasteneuroloogi vastuvõtt Tallinnas/Harjumaal 19.12.07 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Tere
Laps on 2,9 aastane ja kipub käima kikivarvul. Ka tema kõne areng on maha jäänud. Lastearst kirjutas välja ortopeedilised jalanõud ja logopeed soovitas last kodus arendada ja tulla tagasi peale 3.a saamist. Soovin konsulteerida ka lasteneuroloogiga. Kus on Tallinnas või Harjumaal võimalik minna kogenud lasteneuroloogi jutule? Või tuleb Tartusse tulla?

Lugupidamisega,
Anneli

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
aitäh pöördumast! Kogenud lasteneuroloogid konsulteerivad Tallinna Lastehaiglas.
Edu Teile!
Lugupidamisega,
dr. Anu Sööt