Kui kaua lõgi peas lahti võib olla ? 19.09.07 / Lasteneuroloogia

Külastaja küsib:

Probleem siis selline et lapsel (8,5 kuune) on ikka veel suur lohk peas ... kuna tal on hõredad juuksed on sealt ka näha südametuksumist jne .... kui jonnib liigub kaa peanahk üles-alla .

kui kaua võib see nii lahti olla ? esimesel lapsel kasvas see kinni umbes 6 elukuuks.

laps saab igapäev 5 tilka d-vitamiini, sööb ilusti .

Ette tänades Maris

Arst vastas:

Anu Sööt

dr Anu Sööt

Laste neuroloog

Elite Erakliinik

Tere,
aitäh küsimast! Lõge võib olla avatud kuni 1,5a-ni. Lastel sulgub see erineval ajal.
Lugupidamisega,
dr. Anu Sööt